Zaproszenie

 

św. Ignacy Loyola

 

Zapraszamy! 

   Wszystkich pragnących żyć na co dzień duchowością ignacjańską, wszystkich których pociąga "MAGIS" św. Ignacego i mających pragnienie podążania tą drogą z innymi ludźmi, zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego w Poznaniu.

   Osoby zainteresowane dołączeniem do Wspólnoty prosimy o kontakt z koordynatorem WŻCh w Poznaniu.


Spotkania dla małżeństw! 

   Spotkania odbywają się raz w miesiącu w salce duszpasterskiej przy ul. Szewskiej 18 i trwają około 2 godzin. Ich bogactwem jest to, że biorą w nich udział małżeństwa o bardzo różnym stażu i doświadczeniu życiowym. Spotkanie przebiega według stałego rytmu, na który składa się medytacja nad fragmentem Pisma Świętego prowadzona metodą ignacjańską, dialog ze współmałżonkiem i wspólne dzielenie się doświadczeniem z innymi parami. 

   W tym roku w sposób szczególny pragniemy pochylić się nad tekstami opisującymi postaci małżonków Starego i Nowego Testamentu, by w ten sposób czerpać inspirację do budowania relacji z Bogiem, współmałżonkiem i dziećmi.

   Z uwagi na formę, w spotkaniu powinni uczestniczyć oboje małżonkowie; podczas spotkań nie zapewniamy opieki dla dzieci.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wcześniejszy kontakt: dlamalzenstw@gmail.com

 

Usłysz o naszych inicjatywach!

Zapraszamy do dołączenia się do grupy dyskusyjnej na której informujemy o wszystkich naszych bieżących działaniach. Warsztaty, rekolekcje, dni skupienia, koncerty, wystawy..., nigdy więcej nie ominie Cię ciekawe wydarzenie organizowane przez naszą wspólnotę lub fundację Vinea.

Dowiedz się o naszych inicjatywach:
Email: