Sesje

Zapisy ruszyły!  Weekend ignacjański: Powołani do przyjaźni.

Termin: 21-23 lutego 2020

Czy można żyć bez przyjaźni? Czym jest przyjaźń? Jakimi zasadami i środkami się posługuje? Jaką rolę pełni na drodze wiary? Na te i podobne pytania dotyczące przyjaźni będziemy szukać odpowiedzi na drodze duchowości ignacjańskiej: medytacji, rachunku sumienia, adoracji i dzielenia w grupach. Zapraszamy wszystkich, którzy mają doświadczenie rekolekcji ignacjańskich i pragną powrócić do jej praktykowania w codzienności.Koszt sesji: 170 zł razem z zakwaterowaniem w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami.

Czas trwania: Sesję rozpoczynamy w piątek (21 lutego) kolacją o godz. 18.00, ale zachęcamy do wcześniejszego przybycia w celu zakwaterowania. Sesja kończy się w niedzielę (23 lutego) obiadem o godz. 13.00, po którym można jeszcze wypić popołudniową kawę lub przejść się na spacer.

MiejsceDom Rekolekcyjny św. Józefa prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu: ul. Sióstr Misjonarek 10, 61-680 Poznań (Morasko).

Prowadzący:   O. Dariusz Michalski SJ - kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, rekolekcjonista. współpracownik Poradni Psychologiczno-Duchowej VINEA w Poznaniu.

Sesja organizowana przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego w  Poznaniu wzch.poznan.pl przy współpracy z Fundacją VINEA

ZAPISY przez stronę Fundacji: https://www.vinea.org.pl/rozwoj/sesje/item/276-weekend-ignacjanski-powolani-do-przyjazni