środa, 28 sierpnia 2019

Zapraszamy na warsztaty, których celem jest odnowienie projektu małżeńskiego. Zapraszamy na warsztaty, których celem jest odnowienie projektu małżeńskiego.

O Zegarze Rodzinnym: Są to warsztaty, których celem jest odnowienie i wzmocnienie życia rodzinnego. Warsztaty przeznaczone są dla par lub grup osób żyjących w relacjach rodzinnych. Podzielone są na 8 etapów (godzin) ułożonych w nieprzypadkowy proces prowadzący od gotowości (otwartości) poprzez wdzięczność, spojrzenie w prawdzie na „projekt rodzinny”, który obecnie realizujemy, szukanie harmonii między jednością a przestrzeniami wolności, rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, zmierzenie się z doświadczeniem porażki, aż po przebudowę swego projektu rodziny i radosne świętowanie.

Historia: Warsztaty Zegar Rodzinny (w j. hiszpańskim El Reloj de la Familia) zostały stworzone w 2013 roku przez hiszpańską Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego we współpracy z Instituto Universitario de la Familia de la Pontificia Universidad de Comillas w Madrycie. W Polsce pierwsze warsztaty odbyły się w 2018 roku. Obecnie Zegar Rodzinny prowadzony jest w Poznaniu i Toruniu przez WŻCh.

Termin: Cztery spotkania tworzące całość: 16.11 (sob.), 17.11 (niedz), 30.11 (sob.) 1.12 (niedz.). W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 9.00-17.00, w niedziele 9.00-13.00.
Prowadzący: Justyna i Marcin Teliccy – doradcy życia rodzinnego
Miejsce: Poradnia VINEA, ul. Szewska 18A
Koszt: 250 zł/para (za całość)